Aktivitātes ģimenei vasarā

Ir sākusies vasara, bet nav ideju, kā to pavadīt brīvajā laikā? Šoreiz piedāvājam interesantas aktivitātes, ko iespējams realizēt vasaras laikā visai ģimenei.

Pie mums, Latvijā, vasara nemēdz uzkavēties ilgāk par diviem mēnešiem. Lai gan, skatoties pēc kalendāra, tiem būtu jābūt trim, kā arī maija beigas un septembra sākums nereti liecina par to, ka vasara gribētu arī pie mums uzkavēties ilgāk! Tāpēc ir jāizmanto pilnīgi visas vasaras dienas, lai uzņemtu nepieciešamo enerģiju un vairotu pozitīvās emocijas.

Iesaistieties kopīgos piedzīvojumos

Pieaugušajiem, skatoties bērnības albumus, pārņem neliels sentiments pēc bezrūpības un bērnišķīgām izpausmēm, blēņām un piedzīvojumiem. Foto spēj uzkrāt konkrētajā laikā piedzīvotās sajūtas, bet varbūt šovasar kopā ar bērniem uzfilmējiet mākslas filmu?! Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiju iespējas, to varēsiet augšupielādēt internetā un apskatīt arī pēc 10 gadiem. Tātad – lai uzfilmētu filmu, nepieciešama kamera, scenārija vadlīnijas un, protams, aktieri. Dodiet bērniem iespēju izpausties – fantāzija, kā zināms, viņiem strādā ļoti pat teicami! 🙂

Ja lielāko daļu brīvā vasaras laika pavadāt laukos, rekomendējam jautru foto sacensību. Izdomājiet katrs pa pāris uzdevumiem (piemēram, nobildēt sarkanas krāsas objektu, puķes, kukaini u.tml.) un dodoties piedzīvojumā! Azarts būs jūtams gan bērniem, gan vecākiem. Kas nepieciešams? Uzdevumi, fotokamera (lielākoties visos telefonos ir, tāpēc nevajadzētu būt problēmai), laika ierobežojums, balvas.

Brīvdabas kino pagalmā – nepieciešams projektors, balts palags vai mājas siena, uzkodas, ērti sēžamie, sveces odu atbaidīšanai un sirsnīga ģimenes filma vai komēdija. Uzaiciniet arī draugus ar bērniem! Vēl dažādas aktivitātes tieši vasaras mēnešiem ir apkopotas šeit.

Pieaugušajiem, skatoties bērnības albumus, pārņem neliels sentiments pēc bezrūpības un bērnišķīgām izpausmēm, blēņām un piedzīvojumiem. Foto spēj uzkrāt konkrētajā laikā piedzīvotās sajūtas, bet varbūt šovasar kopā ar bērniem uzfilmējiet mākslas filmu?! Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiju iespējas, to varēsiet augšupielādēt internetā un apskatīt arī pēc 10 gadiem. Tātad – lai uzfilmētu filmu, nepieciešama kamera, scenārija vadlīnijas un, protams, aktieri. Dodiet bērniem iespēju izpausties – fantāzija, kā zināms, viņiem strādā ļoti pat teicami! 🙂

Ja lielāko daļu brīvā vasaras laika pavadāt laukos, rekomendējam jautru foto sacensību. Izdomājiet katrs pa pāris uzdevumiem (piemēram, nobildēt sarkanas krāsas objektu, puķes, kukaini u.tml.) un dodoties piedzīvojumā! Azarts būs jūtams gan bērniem, gan vecākiem. Kas nepieciešams? Uzdevumi, fotokamera (lielākoties visos telefonos ir, tāpēc nevajadzētu būt problēmai), laika ierobežojums, balvas.

Brīvdabas kino pagalmā – nepieciešams projektors, balts palags vai mājas siena, uzkodas, ērti sēžamie, sveces odu atbaidīšanai un sirsnīga ģimenes filma vai komēdija. Uzaiciniet arī draugus ar bērniem! Vēl dažādas aktivitātes tieši vasaras mēnešiem ir apkopotas šeit.

https://youtu.be/O8B1ZNv9m4s

Ja meklējat iespēju uz svētkiem rezervēt piepūšamās atrakcijas, mūsu piedāvājuma klāstā atradīsiet lielās piepūšamās atrakcijas. Nodrošinām piegādi un atrakciju uzstādīšanu gan Rīgā, gan ārpus tās.

Foto: http://www.bethanyacademy.org/blog.cfm?threadid=6948#.U9fzDfmSx8E

lvLV