Sīkdatnes

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mājaslapā , norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne nevar izplatīt vīrusus vai citas kaitīgas programmas.

Informāciju no sīkdatnēm nevar izmantot, lai iegūtu personīgo informāciju par Jums. Sīkdatņu informācija netiek nodota vai pārdota trešajām personām. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org.

KĀDAS SĪKDATNES IZMANTO INTERNETA VIETNE AtrakcijasNoma.lv UN KĀDI IR TO LIETOŠANAS MĒRĶI?

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:

  • Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu.
  • Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu.
  • Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi.
  • Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantota šī vietne, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm.

KĀ LIETOTĀJS VAR IZVĒLĒTIES UN MAINĪT SĪKDATŅU IZMANTOŠANU?

Ja Jūs apmeklējat šo vietni bez jebkādiem ierobežojumiem sīkdatņu saglabāšanai Jūsu datorā vai nedzēstām sīkdatnēm, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Jūs varat atteikties no sīkdatņu saglabāšanas Jūsu datorā, mainot interneta pārlūkprogrammas attiecīgos iestatījumus. Tomēr šādā gadījumā Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot visas interneta vietnes funkcijas. Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes, atveriet savas interneta pārlūkprogrammas papildiespējas, izvēlieties papildus sīkdatnes iestatījumus un pievienojiet mūsu vietni sarakstam, kurā norādītas tīmekļa vietnes, kam liegtas tiesības nosūtīt uz Jūsu datoru sīkdatnes. Jūs varat arī izvēlēties dzēst atsevišķas vai visas sīkdatnes, kas iepriekš saglabātas Jūsu interneta pārlūkprogrammā.

Tomēr mūsu interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu. Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu izmantošanas noteikumus. Interneta vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar sīkdatņu izmantošanas izmaiņām.

ru_RURU