Piepūšamās atrakcijas no AtrakcijasNoma.lv jau 12.sezonu

Straujiem soļiem tuvojas skaistākie pavasara svētki – Lieldienas, drīz pēc tam arī izlaidumu laiks bērnudārzos un turpat jau arī ilgi gaidītā vasara- brīvlaiks, atpūta un pasākumi.

Esam priecīgi būt kopā ar Jums jau 12.sezonu piedāvājot nomāt lielās, daudzveidīgās, krāsainās industriālā materiāla piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm, dārza svētkiem, izlaidumiem, publiskiem un korporatīviem pasākumiem, un cita veida kopā būšanas pasākumiem.

Mūsu piepūšamās atrakcijas:

Transilvānija – piemērota un iemīļota pašiem mazākajiem lēkātājiem, kā arī tiem, kam patīk spociņi un monstriņi.

Labirints – aizraujoša piepūšamā atrakcija ar dažādiem šķēršļiem, tuneli, kāpšļiem un platu slīdkalniņu, no kura vienlaikus var šļūkt divi dalībnieki blakus, īpaši iecienīta bērniem no 8-14 gadi.

Karaliste – ideāla atrakcija gan privātās ballītēs ar daudz viesiem, gan lieliski piemērota bērnu dārza izlaidumiem. Var rīkot stafetes un sacensības komandās.

Spanč bobs – Sūklis Bobs Kvadrātbiksis joprojām iemīļots tēls ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Atrakcija ar diviem ļoti augstiem slīdkalniņiem-6.5 m, priecēs visu vecuma dalībniekus –gan bērnus, gan pieaugušos.

Pūķa parks – Pūķis savā krāšņajā parkā priecēs visus lēkātājus. Vienaldzīgs nepaliks neviens!

Fantāziju sala –  fantastiska piepūšamā atrakcija ar trīs slīdkalniņiem – divi no tiem augsti ar garu nobraucienu- 6.35 m, trešais mazāks slīdkalniņš mazākiem bērniem. Daudz vietas, kur lēkāt un dauzīties, skriet cauri tuneļiem, šķēršļīem spēlēt ķerenes un citas spēles. Bērni būs sajūsmā!

Militārā trase – iecienīta pasākumos ar daudz viesiem un dalībniekiem, rīkojot sportiskās stafetes veicinot sacensības garu un azartu.

Būs arī jaunumi!

Lai jautras, aktīvas un emocijām piepildītas ballītes ar Atrakcijasnoma.lv !

Uz tikšanos!

ru_RURU