ЧЗВ

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir nepieciešams atrakcijas uzstādīšanai?
Elektrības pieslēgums un atrakcijai piemērota uzstādīšanas vieta, kur nav asi priekšmeti un kam ir līdzens laukuma pamats.

Vai piepūšamo atrakciju var uzstādīt un noņemt pašu spēkiem?
Nē, tas nav iespējams. Piepūšamās atrakcijas ir ļoti smagas (120 kg līdz 400 kg) un lielas. Atrakciju uzstādīšanu un novākšanu veicam paši, jo tām ir īpaša gan uzstādīšanas, gan novākšanas tehnika, ko vislabāk pieprot mūsu darbinieki.

Kā notiek piepūšamās atrakcijas uzstādīšana? Cik ilgi?
Piepūšamā atrakcija ar tai paredzētu gaisa pūtēju tiek uzpūsta dažu minūšu laikā, atkarībā no izvēlētās atrakcijas modeļa. Uzstādīšanas procesā ietilpst arī atrakcijas stiprināšana, tādēļ aptuvenais atrakcijas uzstādīšanas laiks ir 15-40 minūtes.

Vai gaisa pūtēju var slēgt ārā?
Gaisa pūtēju var izslēgt tikai tad, kad atrakcijā neviens neatrodas. Kamēr atrakcijā atrodas bērni, pūtējam jādarbojas nepārtraukti!

Kā rīkoties, ja sāk līt lietus?
Atrakciju var izmantot, taču jāņem vērā, ka gaisa pūtējam ir jābūt pasargātam no mitruma (apklāt ar mitrumnecaurlaidīgu materiālu, uzklāt lietussargu u.tml.) un ka nedrīkst būt traucēta gaisa pieplūde atrakcijā. Spēcīgu nokrišņu gadījumā gaisa sūknis jāizslēdz un piepūšamā atrakcija jāpārklāj ar plēvi vai atrakcija jāpārloka uz pusēm. Gaisa pūtējām ir jābūt pasargātam no mitruma iedarbības.

Rezervēju atrakciju, bet ir lietaini laikapstākļi. Ko darīt?
Ar jums konkrētajā dienā sazināsimies un vienosimies par tālāku rīcību. Ja laikapstākļi ir nepielūdzami un ir stiprs lietus, piepūšamās atrakcijas noma tiek atcelta (atrakcija netiek piegādāta) un iemaksātā naudas summa atgriezta.

No pulksten cikiem līdz cikiem skaitās piepūšamās atrakcijas noma uz dienu?
Atrakcijas noma uz dienu skaitās dienas gaišais laiks, t.i. no rīta ap plkst. 10:00 līdz plkst.20:00, bet ar katru klientu vienojamies individuāli par piepūšamās atrakcijas uzstādīšanas un demontāžas laiku.

Cik gadus veciem bērniem piepūšamās atrakcijas ir paredzētas?
Mūsu piepūšamās atrakcijas paredzētas dažādam vecumam, sākot no trīs gadiem.

Cik bērni vienlaicīgi var atrasties piepūšamajā atrakcijā?
Tas ir atkarīgs no izvēlētā piepūšamās atrakcijas modeļa, bērnu vecuma un kopējā svara.

ru_RURU