Piepūšamo atrakciju noma jau 10. sezonu !

Ar patiesu prieku dalāmies, ka bouncers.lv nu jau 10. sezona ir klāt! Ļoti ceram, ka ārkārtējās situācijas režīms valstī drīz beigsies, un jau pavisam drīz bērnus varēs priecēt ar skaistiem svētkiem un ballītēm draugu un radu lokā.

Arī 10. sezonā piedāvājam nomāt lielās, daudzveidīgās, industriālā materiāla piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm, dārza svētkiem un cita veida kopā būšanas pasākumiem. Mūsu Piepūšamās atrakcijas Transilvānija, košā piepūšamā atrakcija Panda, Spēļu nams, bērniem tik iemīļotais Labirints, atraktīvā Superstafete, unikālā ūdens atrakcija Ūdens pasaule ar baseinu, krāšņais un košais Pūķa parks, ekstrēmi augstais Spančbobs, plašā Fantāziju sala, šķēršļainā Karaliste, super garā Militārā trase un visnotaļ fantastiskais Pirātu kuģis ļoti gaida tikšanos ar jautrām un aktīvām bērnu kompānijām. Protams, arī šobrīd Jūs varat iznomāt kādu no mūsu piepūšamajām atrakcijām, un sagādāt bērniem prieka pilnu, emocijām bagātu un neaizmirstamu kopā būšanu savas ģimenes lokā.

Vēršam uzmanību, ka vienmēr īpaša vērība ir veltīta atrakciju tīrībai un dezinficēšanai, un to turpinām un turpināsim darīt, lai bērniem droša un patīkama lēkāšana!!!

Uz tikšanos!

Valdības rīkojumā noteiktie ierobežojumi un aizliegumi ārkārtējās situācijas laikā ir obligāti visiem Latvijas iedzīvotājiem. Esam atbildīgi!

lvLV