Piepūšamo atrakciju maģija

Pēdējo gadu laikā piepūšamo atrakciju noma visā pasaulē kļūst arvien populārāka. Un tagad arī Latvijā! Sākot ar dažādiem tirdzniecības centru rīkotajiem pasākumiem, novadu svētkiem, pludmalēs vasaras sezonā, kā arī korporatīvajiem pasākumiem, kur viena no galvenajām izklaidēm bērniem ir tieši piepūšamās atrakcijas.

Mēs piedāvājam piepūšamo atrakciju nomu un piepūšamās atrakcijas, kas paredzētas dažāda vecuma bērniem. Plašais klāsts dos iespēju izvēlēties piemērotāko, balstoties uz svinību vai pasākuma viesu vecumu. Piedāvājam līdz ar atrakciju nomāt arī jaudīgu un atrakcijai atbilstošu gaisa sūkni, kas nodrošinās nepieciešamo gaisa padevi, lai piepūšamā atrakcija saglabātu tai attiecīgo formu arī tad, kad atrakcijā atrodas vairāki bērni (gaisa sūknis ietilpst nomas komplektā).

Piepūšamās atrakcijas ir pieejamas dažādos izmēros, formās, turklāt vairākās no tām ir ne tikai platformas lēkāšanai un slīdkalniņi jautram nobraucienam, bet arī dažādi šķēršļi, kolonnas un animēti zvēriņi! No personīgās pieredzes ir novērots, ka krāsainas un ar dažādiem animētiem multfilmu varoņiem un zvēriņiem, pasaku tēliem, ir visvairāk iecienītākas. Tāpat arī piepūšamās atrakcijas, kurās ir vairāki šķēršļi, šķiet jautrākas un interesantākas – tajās var gan spēlēt sālsstabus, “ķerenes”, gan citas bērniem aktuālas spēles.

Atrodoties piepūšamajā atrakcijā, jāievēro drošības pasākumi. Kā viens no tiem ir, ka atrakcijā nedrīkst atrasties ar asiem priekšmetiem. Tas nozīmē – auskarus, rokassprādzes, piespraudzes labāk atstāt mājās. Ar citiem atrakcijas lietošanas noteikumiem un drošības pasākumiem var iepazīties šeit.

lvLV