Jaunas piepūšamās atrakcijas 2019.gadā

Šajā interesantajā un darbīgajā maija mēnesī, kad pilnā sparā viss zaļo, zied ievas un ceriņi, kad tuvojas skolas un bērnu dārza mācību gada pats noslēgums, un pavisam drīz jau klāt ilgi gaidītais bērnu vasaras brīvlaiks, arī piepūšamo atrakciju nomas uzņēmums bouncers.lv sāk piedāvāt nomai piepūšamās atrakcijas gan lieliem, gan maziem bērniem. Šogad mūsu plašo piepūšamās atrakcijas klāstu ir papildinājušas vēl trīs brīnišķīgas atrakcijas.
Tātad, mūsu jaunumi:
Mīlīga un vēl neredzēta piepūšamā atrakcija Transilvānija. Monstriņi un spociņi ir šīs sezonas aktualitāte! Uz šo ballīti ir ieradušies personāži ne tikai no multiplikācijas filmas “Viesnīca Transilvānija”, bet arī citi draugi. Transilvānija savā ballītē gaida visus ballēties gribētājus, lai no sirds izlēkātos, izspēlētos un izšļūkātos!
Jaunā un košā piepūšamā atrakcija Panda. Pašā centrā atrakcijai ir lielā, jaukā Panda, kas laipni sagaida un aicina bērnus savā piepūšamajā pandas valstībā, kurā ir iespēja spēlēt bumbu, jo ir bumbu grozs, skriet apkārt šķēršļiem, kūleņot un lēkāt plašajā batutā ar šķēršļiem. Nobeigumā kāpšļi, kas ved uz slīdkalniņu ar 4 m garu nobraucienu.
Trešais mūsu jaunums ir piepūšamā atrakcija Ūdens pasaule – atrakcija, kurā var liet ūdeni!!! Liela, plaša, krāšņa, ar skaistiem ūdens pasaules printiem, ar diviem slīdkalniņiem, vietu, kur skriet, lēkāt, mest grozā bumbu, kā arī baseins, kur karstā laikā atveldzēties.

Ballīte ar piepūšamo atrakciju vienmēr būs izdevusies! Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko piepūšamo atrakciju no mūsu piepūšamo atrakciju klāsta Atrakcijasnoma.lv

lvLV