Piepūšamā atrakcija pasākumā Vērmanes dārzā

Tiek izbaudītas pēdējās vasaras brīvlaika dienas, jo ātriem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums. Kāds svarīgi dodās iegūt zināšanas un prasmes pirmsskolas izglītības iestādē, kāds uzsāk pirmās skolas gaitas un nevar vien sagaidīt jaunās pārmaiņas savā dzīvē, betPiepūšamā atrakcija pasākumā Vērmanes dārzā kāds atkal brīnās, cik ātri ir paskrējis laiks un atkal jāsāk iet uz skolu mācīties.

Vēlamies painformēt, ka mūsu piepūšamā atrakcija „Karaliste” 2016.gada 3.septembrī no plkst. 12.00-17.00 priecēs visus lēkāt gribētājus Vērmanes dārzā, kur norisināsies svētki bērniem un jauniešiem „Nāc un piedalies”.

Lai lēkātu pa piepūšamo atrakciju, būs jāiepazīstas ar piepūšamās atrakcijas lietošanas noteikumiem, kuri būs novietoti pie piepūšamās atrakcijas.

Šajā pasākumā bērni, jaunieši un to vecāki varēs iegūt informāciju, kādi ārpus skolas pulciņi, studijas vai sporta programmas pieejamas dažādos bērnu un jauniešu izglītības centros Rīgā.

Šī pasākuma ietvaros būs pieejamas arī dažādas radošās darbnīcas, sporta aktivitātes un viktorīnas.

Tiks stāstīts arī par drošību mājās un uz ielas, kā arī koncertēs un priekšnesumus rādīs dažādu bērnu un jauniešu centru audzēkņi.

Vairāk informācijas par šo pasākumu atradīsiet šeit.

lvLV