Piepūšamā atrakcija dodas uz Saldu

Sveiciens visiem pavasarī!

Tāpat kā viss, kas mostas pavasarī, arī pasākumi sāk vairāk aktivizēties un iepazīstināt ar dažādām iespējām un piedāvājumiem.

Informējam, ka mūsu piepūšamā atrakcija 2017.gada 8.aprīlī dosies priecēt bērnus uz  Saldu, kur  Saldus novada pašvaldība rīko izstādi „Ražots Saldus novadā”. Mūsu piepūšamā atrakcija ir paredzēta dažāda vecuma bērniem (sākot ar 3 gadiem), bet paši mazākie lēkātāji  varēs doties atrakcijā kopā ar pieaugušo (mammu, tēti vai citu atbildīgo). Pirms lēkāšanas noteikti būs jāiepazīstās ar piepūšamās atrakcijas noteikumiem, kas būs novietoti stendā blakus atrakcijai.

Vairāk par izstādi:

Šajā izstādē tiek aicināti piedalīties visi Saldus novada amatnieki, mājražotāji, uzņēmēji, biedrības, iestādes, kas vēlas parādīt savus labos darbus, pastāstīt par savu pieredzi, sasniegumiem un izaicinājumiem, par izlolotajām un jau realizētajām iecerēm.

Saldus novads var lepoties ar čakliem un prasmīgiem amatniekiem, radošām un aktīvām biedrībām, kā arī daudziem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē atzītiem uzņēmumiem, tādēļ šī būs lieliska iespēja vienuviet iepazīties ar Saldus novadā ražotajām precēm un piedāvājumiem, par kuriem, iespējams, iepriekš nezinājām.

Protams, bez ražotāju aktivitātēm un tirgošanās paredzēta arī kultūras programma, kurā uzstāsies dažādi Saldus mākslinieki, gan jaunie talanti, gan jau esošie, sniedzot patīkamu muzikālo baudījumu, kā arī būs pasākumi pašiem mazākajiem apmeklētājiem, degustācijas, konsultācijas un Saldus novada uzņēmēju sarūpēto balvu izlozes.

Izstāde “Ražots Saldus novadā” norisināsies 8. aprīlī no plkst. 9:00 līdz 15:00.

Vairāk te: https://www.saldus.lv/2013-jaunakas-zinas/ari-sogad-aicinam-pieteikties-izstadei-r/

Ko darīt, ja uz izstādi nedosieties, bet vēlaties izbaudīt pavasara brīvdienas ģimenes vai draugu lokā? Ieprieciniet savus bērnus iznomājot piepūšamo atrakciju savā pagalma teritorijā! Mūsu piepūšamās atrakcijas ir jau pamodušās no ziemas miega un gatavas priecēt un izklaidēt bērnus.

Pirms piepūšamās atrakcijas iznomāšanas noteikti iepazīstieties ar piepūšamās atrakcijas noteikumiem mūsu mājaslapā.

lvLV