Mūsu piepūšamo atrakciju nomas 13.sezona

Tiklīdz pāršķiram kalendāru uz marta mēnesi, tā mēs – Atrakcijasnoma.lv – jau sākam gatavoties jaunajai, nu jau mūsu 13.sezonai, un ceram, ka gaidāmā 2023. gada piepūšamo atrakciju nomas sezona būs silta, gara un bērnu priekiem un sajūsmas piepildīta!

Mūsu darbi nerimās arī klusajā periodā, kad ziema bija atnākusi ar brangiem sniegiem un saliem. Aktīvi darbojāmies iekštelpās, pārbaudot ieziemoto atrakciju stāvokli un veicot profilaktiskus piepūšamo atrakciju uzkopšanas pasākumus, lai jau pavasarī līdz ar pirmajiem siltuma viļņiem varētu jums piedāvāt mūsu piepūšamo atrakciju nomu.

Piepūšamās atrakcijas joprojām ir ļoti aktuālas gan ģimenes svinībās, gan arī lielākos pasākumos. Un droši varam teikt – ziema nebūt nav šķērslis piepūšamo atrakciju izklaidei! Ja ir iespēja piepūšamo atrakciju izvietot iekštelpās, piemēram, sporta zālē vai kultūras nama zālē, mēs vienmēr piedāvāsim to piemērotāko atrakciju gan pēc izmēra, gan arī pēc tās lietotāju skaita.

Mūsu piedāvātās piepūšamās atrakcijas ir košas, krāsainas, kvalitatīvas un patiesi izklaides vērtas, taču vienmēr klientiem atgādinām – drošība ir prioritāte! Vienmēr stāstām par drošības noteikumiem, kas piktogrammas veidā ir attēloti arīdzan uz atrakciju virsmas un kas ir saprotami arī bērniem. Ļoti svarīgi bērniem skaidrot šos noteikumus, lai prieks nepārvērstos asarās. Piemēram, nekarāties pāri atrakcijas malām, atrakcijā nekāpt ar apaviem, neienest ēdienu vai dzērienu, negrūstīties, no slīdkalniņa nešļūkt ar galvu pa priekšu un uz vēdera u.c. piepūšamo atrakciju lietošanas noteikumi, ar kuriem vairāk var iepazīties šeit.

Saziņai ar mums izmantojiet kontaktu formu mājaslapā vai sazinieties pa T. 29561999 vai 26272718 ! Esam pieejami arī WhatsApp saziņas aplikācijā.

01.03.2023

lvLV