Lēkāšana -priecīgs bērns, laba pašsajūta

Jautrība uz piepūšamās atrakcijas – tas ir lielisks treniņš bērna ķermenim, fiziska aktivitāte, pozitīvs emocionālais lādiņš. Eksperti uzskata, ka jebkurš vingrinājums ir noderīgs bērna veselībai. Lēkāšana un kāpelēšana pa piepūšamo atrakciju nostiprina līdzsvaru, uzlabo kustību koordināciju, kā arī uzlabo bērna garastāvokli.

Jebkuram bērnam jau no mazotnes ir dabiska vēlme lēkāt pa gultiņu. Tagad, lai iepriecinātu bērnus un ļautu izbaudīt lēkātprieku, ir iespēja iznomāt brīnišķīgas lielās piepūšamās atrakcijas, kas ir lieliska izklaide gan ģimenes, gan bērnu ballītēs. Turklāt, ir atzīts, ka lēkšana ir viens no vingrinājumiem, kas ir ieteicams fiziskās slodzes uzturēšanā bērniem, kas sirgst ar dažādām veselības problēmām. Mūs piepūšamās atrakcijas ir krāsainas, košas, katra ar īpašu dizainu un formu, ļoti viegli izmantojamas, un galvenais – bērni ir sajūsmā no tām.

Piepūšamās atrakcijas rada bērniem patiesu prieku!

Visas SIA „Sparkles” piedāvātās piepūšamās atrakcijas ir drošas. Galvenie nosacījumi drošai piepūšamās atrakcijas lietošanai:

  • nepārsniegt maksimālo atļauto bērnu svara ierobežojumu;
  • neatrasties tajā ar asiem priekšmetiem;
  • neatstāt bērnus bez uzraudzības.

Pārējos piepūšamās atrakcijas noteikumus skat. sadaļā “Noteikumi”.

Piepūšamās atrakcijas ir lielisks veids, kā padarīt svinības jautras un atraktīvas!

lvLV