Kas aktuāls vasarā?

Tā vien šķiet, ka pēc vēsā laika, kas pat Līgo vakarā lika saģērbties siltās jakās un vilnas zeķēs, laikapstākļi sākuši mūs lutināt. Protams – mēs taču esam to pelnījuši! Kas gan aktuāls notiek vasaras karstākajā mēnesī – jūlijā? Lasi tālāk rakstā!

Atvaļinājuma laiks – lielisks laiks svētkiem!

Nav noslēpums, ka lielai daļai cilvēku tieši jūlijs saistās ar labāko atvaļinājuma laiku. Kā gan citādi, ja šajā mēnesī ir visaugstākā gaisa temperatūra, kas ir viens no priekšnoteikumiem lieliski pavadītam atvaļinājumam. Tāpēc ierosinām pavadīt kopīgi laiku ar bērniem un noorganizēt viņiem superīgu ballīti! Un ja vēl ir iespēja to noorganizēt svaigā gaisā, tad vispār esi trāpījis tieši 10-niekā. Šeit, portālā Mia.lv, ir apkopotas lieliskas idejas neaizmirstamai bērnu ballītei. Par tās ilgumu, plānošanas knifiem un galvenais – tematiku.

Jūlijs – Jūras un Zvejnieku svētku mēnesis

Baltictravelnews.lv ir apkopojis informāciju par Latvijas pilsētās notiekošajiem Zvejnieksvētku kalendāru. Apmeklē Ventspili, Enguri, Salacgrīvu u.c. pilsētas.

26. jūlijā Salas novada Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī jau 24. reizi norisināsies tradicionālie Daugavas svētki. Viesiem un novadniekiem būs iespēja piedalīties plašā kultūras un sporta programmā, kā arī vakaru noslēgt ar zaļumballi grupas “Kreisais pagrieziens” jestro dziesmu pavadībā. Pasākuma programmu vari apskatīt šeit.

Karsts laiks – ideāls laiks saldējumam

Vai esi mēģinājis pagatavot saldējumu? Pilnīgi noteikti garšos krietni labāk nekā veikalos nopērkamie, jo klāt taču pieliksi mīlestību un rūpes par mīļajiem Šeit vari atrast rabarberu, vaniļas, melnās šokolādes u.c. saldējuma receptes, kas būs pa spēkam ikvienai saimniecei un saimniekam.

Piepūšamās atrakcijas – kāpēc ne?

Ja laikapstākļi un apkārtne atļauj, vienmēr paspilgtināt ballītes emocijas var piepūšamās atrakcijas. Mūsu piepūšamo atrakciju klāstā arī tematiskās atrakcijas kā Pirātu kuģis, Karaliste u.c.

Novēlam lustīgu vasaru un peldes siltā ūdenī!

lvLV