Kā pavadīt laiku gaidāmajā nedēļas nogalē? Dodies uz Pārdaugavas svētkiem!

Nedēļas nogalē, 24. maijā, dodies uz Arkādijas parku, kur norisināsies tradicionālie Pārdaugavas svētki. Visas dienas garumā gan pieaugušos, gan bērnus iepriecinās dažādu mūziķu koncerti, būs amatnieku tirdziņš, kā arī kino telts.

Pārdaugavas svētki 2014.
Uzzini vairāk par pasākuma programmu, klikšķinot uz bildes!
Ja nedēļas nogalē kal plānus, kurp doties un kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni, izvēlies doties uz Pārdaugavas Arkādija parku. Visu dienu tur darbosies dažādas radošas un atraktīvas darbnīcas, kas spēs aizraut un iesaistīt aktivitātēs mazākos pasākuma dalībniekus. Savukārt kopā ar vecākiem bērni varēs apskatīt izstādes, klausīties muzikālo kolektīvu un mūziķu sniegto koncertu un muzikālo izrādi “Kas par traku, tas par traku”. Īpaši svēku noskaņās noritēs arī Pārdaugavas muzeju – Ojāra Vācieša, Jāņa Akuratera, Eduarda Smiļģa teātra muzeja, Latvijas Dzelzceļa Vēstures muzeja un Žaņa Lipkes memoriāla – ikdiena. Tajos būs īpaši svētkiem veltīti pasākumi un izstādes, ko vērts apmeklēt kopā visai ģimenei.

Ja tavā fotobilžu krātuvē ir kāds sev mīļš Pārdaugavas stūrītis, vēl vari paspēt piedalīties fotoizstādes “Stūrītis Pārdaugavā. Dvēseles nospiedums” tapšanā. Vien jānosūta uz e-pasta adresi bilde, jānorāda vārds/uzvārds un vecums, fotogrāfijas nosaukums, apkaime, kurā ir uzņemta konkrētā bilde. Plašāku informāciju par fotoizstādes tapšanu var atrast šajā saitē.

Pārdaugavas svētku svinēšanu vari turpināt arī savā pagalmā, nodrošinot bērniem lustīgas izpriecas – piepūšamo atrakciju! Droši ienāc mūsu mājaslapā un rezervē sev un bērniem tīkamāko atrakciju tiešsaistē vai pa norādīto kontakttālruni.

lvLV