Kā izvēlēties piemērotāko piepūšamo atrakciju?

Vai esat pamanījuši, cik sajūsmināti ir bērni, kas atgriezušies no svinībām, kurās bijušas piepūšamās atrakcijas? Tajās ir trakojuši, spēlējuši „ķerenes”, sālsstabus, lēkājuši pa atrakciju batutu un spēlējuši vēl citas jautras spēles. Bet kā izvēlēties piemērotāku piepūšamo atrakciju? To uzziniet rakstā.

Jau kopš bērnības bērniem patīk lēkāt. Tiklīdz bērns iemācās stāvēt, aizrautīgi tiek iemēģināts bērnu gultiņas matracis, vēlāk dīvāns, un tad uz jebkuras stabilas vietas patīkamas mūzikas pavadībā. Lēkāšana ir prieka izrādīšana, tāpēc tā varētu būt laba izklaide ikvienos svētkos, kur vien ir bērni.

Tāpēc šeit ir apkopoti daži padomi:

  • Kā pirmais – cik liela telpa, dārza platība, kurā norisināsies pasākums? Lielāku prieku sagādās lielās piepūšamās atrakcijas, jo tajās var ne tikai trakot pēc sirds patikas, bet arī uz tās var atrasties lielāks bērnu skaits nekā uz mazajām atrakcijām. Vidēji liela izmēra atrakcija ir, kuras izmērs metros ir 5,5 x 4,5 x 5, kur 5m ir atrakcijas augstums. Savukārt pavisam lielas atrakcijas izmērs var būt arī 14 metri garumā, 3 metri platumā, 4 metri augstumā. Tātad izmēriet atrakcijai paredzētās vietas platību. Liela izmēra atrakcijas ir Spanč BobsFantāziju sala.
  • Kāda vecuma bērni piedalīsies pasākumā? Vienmēr jāatceras, ka jo vecāki bērni, jo reizem grūtāk viņus izklaidēt, tāpēc piemērotākā atrakcija būs tāda, kurā ir iespēja izskrieties, izkāpelēties, paslēpties tuneļos. Savukārt mazākiem bērniem patiks slīdkalniņi, lēkāšana pa batutu un iejušanās multfilmu varoņu tēlā.
  • Bērnu skaits pasākumā. Ja tie ir vismaz 10 bērni, tad ļoti laba būs stafetes tipa atrakcija, kurā bērni varēs sadalīties komandās un sacensties veiklībā, šķēršļu pārvarēšanā, kā arī vienkārši jautra laika pavadīšanai. Piemēram, KaralisteMilitārā trase.

Šie ir galvenie punkti, kas jāņem vērā, izvēloties piepūšamo atrakciju. Pirms to lietošanas vienmēr bērniem jāpastāsta par drošības noteikumiem. Mēs piedāvājam piepūšamo atrakciju nomu Rīgā un ārpus tās. Pie mums atradīsiet kvalitatīvas, pārbaudītas un drošas piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm, dārza svētkiem, ģimenes pasākumiem u.c. pasākumiem, kur nepieciešams izklaidēt bērnus. Iespēja nomāt gan individuāli, gan uz korporatīvajiem pasākumiem!

Sazinieties ar mums telefoniski vai rakstot e-pastu. Mēs būsim priecīgi palīdzēt un sniegt atbildes uz radušiem jautājumiem.

lvLV