Brīvlaika pavadīšanas iespējas vasarā – apmeklē sporta spēles Rīgā!

Mēs esam par aktīvu atpūtu un lielisku vasaras brīvlaiku! Tā kā teju puse vasaras ir pagājusi, aicinām vecākus to pavadīt kopā ar bērniem, lai brīvlaiks būtu piepildīts skaistām atmiņām, brīnumainiem iespaidiem un patiesi jaukām emocijām. Piedāvājam dažas idejas, kā to varētu realizēt!

*-*Dodoties kopīgos izbraucienos pa Latviju uz vietām, kur vēl vai jau sen kā nav būts

*-*Darba dienas vakaros uzspēlēt kādu galda spēli

*-*Kādā siltā vasaras vakarā ļauties saulrieta valdzinājumam

*-*Piknikot ārpus pilsētas

*-*Uzspēlēt ūdens kaujas!

*-*Nedēļās nogali pavadīt sportiskā garā, un to sākt var jau tuvākajā dienās! Jau šajā nedēļas nogalē, 2016. gada 17. jūlijā,  Vecmīlgrāvī Rīgas 31. vidusskolas stadionā norisināsies pirmās sporta spēles, kur varēs piedalīties gan individuāli, gan komandu un ģimenes aktivitātēs. Sākums plkst. 9.00! Ar pasākuma norises plānu un iespējamām aktivitātēm varat iepazīties šeit: sporta spēļu kalendārs.

*-*Uzcept kūku/picu

*-*Padzīvot kempingā vai namiņā pie ezera. Atpūtas vietu katalogā atrodiet sev tīkamāko atpūtas vietu!

*-*Doties sēņot vai ogot. Neaizmirstiet bērnu pabrīdināt par meža īpatnībām un drošības pēc visi uzvelciet atstarojošās vestes.

*-*Izmēģināt savas spējas kādā no putnu vērošanas vietām un iemācīties tos atpazīt pēc dziesmas. Šajā saitē atradīsiet putnu novērošanas vietas Latvijā. Dodieties uz sev tuvāko vietu un gūstiet jaunus iespaidus!

*-*KĀ ARĪ Latvijā ir skaistas dabas takas un pastaigu vietas 🙂

Kas ir svētki bērniem bez trakošanas, dullām kūleņu mešanām, ķerenēm un spalgiem spiedzieniem? Šo trako komplektiņu iespējams saņemt līdz ar piepūšamo atrakciju. Līdz šodienai mūsu atrakcijas šogad kopumā ir mērojušas vairāk nekā 3500 km, un ikkatrā izbraucienā neiztikt bez jautrām bērnu izdarībām, priekpilniem spiedzieniem un smaidpilnām bērnu acīm. Mūsu piepūšamo atrakciju katalogu varat apskatīt mūsu mājaslapā šeit: katalogs

lvLV