10% atlaide ar paroli: “Man patīk lēkt un priecāties”

Piepūšamās atrakcijas Bouncers vēlas sveikt visus mūsu ilggadējos klientus un jauniegūtos draugus un pateikties par kopā pavadītām nedēļas nogalēm un vasaras svētkiem! Hip Hip urrā!

Šosezon esam bijuši vairāk nekā 30 apdzīvotās vietās Latvijā un ir viens skaitlis – 10 000 km! Tieši tādu attālumu esam mērojuši, piegādājot mūsu, Bouncers, piepūšamās atrakcijas gan uz ģimenes, gan korporatīvajiem, gan publiskiem pasākumiem Bauskā, Vecumniekos, Jelgavā, Jūrmalā, Engurē, Ragaciemā, Saulkrastos, Salacgrīvā, Tūjā un Limbažos, Murjāņos, Krimuldā, Ogrē, Saulkalnē, Rīgā, Pierīgā utt., kur bērnus priecēja Karaliste, Zvaigžņu kuģis, Superstafete, Ķīnas Pūķa Parks, Fantāziju sala un citas mūsu unikālās piepūšamās atrakcijas.

Esam aizvadījuši brīnišķīgu 8. sezonu kopā ar jums! Vēlamies izteikt pateicību no visas sirds par sadarbību visas sezonas laikā, ka izvēlējāties tieši Bouncers piepūšamās atrakcijas. Mēs to ļoti novērtējam un joprojām gādājam, lai pie katra klienta piepūšamā atrakcija nonāk laikus, tīra un kvalitatīva.

Šajā sezonā mūsu piepūšamo atrakciju klāstu papildināja iespaidīgais, krāšņais un interesantais Pūķa parks un izaicinājumu pilnā Militārā trase, kas teicami iederējās gan sporta spēlēs kā disciplīna, gan korporatīvajos un ģimenes pasākumos bērnu izklaides nodrošināšanai. Tā kā šī sezona strauji tuvojas tās noslēgumam, arī 2019. gadā mums ir padomā pārsteigumi un jaunumi, par ko noteikti ziņosim un pastāstīsim vēlāk. Bouncers jaunumiem var sekot līdzi arī facebook profilā  https://www.facebook.com/BouncersSIA/

Rit pēdējās vasaras dienas, un bērniem sāksies skolas laiks. Tāpēc ir pēdējais brīdis parūpēties par atmiņā paliekošu vasaras noslēgumu, atzīmējot to ar jautru un ģimenisku pasākumu, kurā bērniem kopā ar vecākiem un draugiem iztrakoties un izsmieties no visas sirds. Piedāvājam iznomāt piepūšamās atrakcijas šeit. Ja arī Jūs vēlaties izmantot iespēju rezervēt piepūšamo atrakciju, to varat izdarīt, zvanot t.29561999 vai rakstot e-pastu uz info@bouncers.lv, un vienoties par piepūšamās atrakcijas nomas iespējām. Rezervējot pasakiet paroli “man patīk lēkt un priecāties” un piešķirsim Jums 10% atlaidi atrakcijai (atlaide piemērojama piepūšamo atrakciju nomai līdz 30.09.2018, neattiecas uz piegādi). Uz tikšanos!

lvLV